Nowoczesna stomatologia w praktyce

Autorzy

dr n. ekon.
Magdalena Szumska

Od 2001 r. współzarządza jednostkami medycznymi. Badawczo i wdrożeniowo interesuje się problematyką zarządzania i marketingu oraz relacjami w usługach medycznych, z nastawieniem na prawolubność i doskonałe wyniki jednostek medycznych.

Ukończyła z najwyższą oceną studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na Wydziale Zarządzania, a następnie Institut de Gestion de Rennes IGR-IAE, Université de Rennes we Francji; doktoryzowała się w 2004 r. Pomysłodawca, współtwórca i Redaktor Naczelna dwumiesięcznika „Medical Maestro Magazine”. Autorka kilkudziesięciu publikacji, w tym książek i podręczników dla lekarzy, zarządzających i personelu średniego. Wprowadziła pojęcie trudnego pacjenta w medycynie. Pasjonatka swojego zawodu, ukierunkowana na wysoką efektywność własnej pracy.

Ekspert w zakresie zarządzania jednostkami medycznymi i specjalista ds. przedsięwzięć oraz relacji z klientami. W praktyce wykorzystuje wiedzę interdyscyplinarną z obszaru zarządzania, marketingu, psychologii, ekonomii i neurologii. Jest cenionym wykładowcą-mówcą i konsultantem.

M.szumska
najlepsi prowadzący
uczą w Akademii Stomatologa.