Przykładowe materiały

Chcesz zobaczyć przykładowe materiały dostępne w w ramach Akademii Stomatologa?

Załóż darmowe konto pokazowe i przekonaj się, że warto dołączyć do nas na stałe!

Instrukcja zakładania darmowego konta

Krok 1
Przejdź na stronę rejestracji i wybierz opcję dostępu darmowego. Oczywiście jeśli chcesz, możesz już na tym etapie zdecydować się na pełen dostęp w ramach członkostwa Premium.

Pamiętaj, aby po zalogowaniu sprawdzić swoją skrzynkę email i aktywować swoje konto, klikając w odpowiedni link w mailu. Po aktywacji konta możesz przejść na stronę główną i zalogować się na swoje nowo utworzone konto

    

 

 

   

Krok 2

Po zalogowaniu się przejdź do zakładki "Kursy" (to domyślny widok po udanym logowaniu, więc możliwe, że nic nie będziesz musiał/a klikać). Zobaczysz tam listę tematów poruszanych w ramach Akademii Stomatologa. W przypadku użytkowników posiadających konto darmowe, możliwy jest dostęp tylko do pierwszego kursu z Dr n. med. Michałem Sobczakiem. Kliknij w ten kurs, aby zobaczyć listę lekcji

 

 

 

 

   

Krok 3

W ramach danego tematu widzisz wszystkie dodane lekcje. Te widoczne na białym tle, dostępne są w ramach konta darmowego. Pozostałe, schowane pod czarnym tłem, dostępne są jedynie dla posiadaczy dostępu Premium. Jeśli jednak chcesz podejrzeć co ukryliśmy w ramach kolejnych lekcji, po prostu kliknij na wybraną czarną belkę.

 

 

 

 

   

Krok 4

Spodobały Ci się treści pokazowe? Dołącz do nas na stałe i wybierz członkostwo Premium. Aby tego dokonać, wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto darmowe, klikniesz w przycisk "członkostwo" w górnym menu.

Liczymy, że dołączysz do nas szybko i razem będziemy zgłębiać tajniki stomatologii
!